třísložkové nerezové komíny

Třísložkové nerezové komíny


Bertrams DW - třísložkové nerezové komíny

Řada DW jsou třísložkové nerezové komíny. Je možné je použít pro všechny druhy paliv. Pro plynové spotřebiče, nebo spotřebiče na lehké topné oleje se používají třísložkové komíny o tloušťce stěny vnitřní vložky 0,6mm. Pro tuhá paliva, kromě uhlí, lze použít třísložkové komíny s vnitřní vložkou o tloušťce plechu 0,8mm a u spotřebičů na tuhá paliva včetně uhlí je nutné použít třísložkové komíny s vnitřní vložkou o tloušťce stěny 1mm. Dále se liší i tloušťkou tepelné izolace. Pokud potřebujete poradit, které provedení zvolit, tak nás můžete kdykoli kontaktovat.

Třísložkové nerezové komíny se dělají od průměrů 80mm až do průměru 600mm. Průměry větší než 300mm se ale používají vyjímečně.

Zajímají Vás třísložkové nerezové komíny? Potřebujete poradit?

Pokud sháníte třísložkový nerezováý komín a potřebujete poradit nebo udělat kalkulaci, tak k tomu mužete využít náš kontaktní formulář. Rádi Vám poradíme s výberem komínu, odpovíme na Vaše dotazy, nebo spocítáme kalkulaci komínu.

Třísložkové nerezové komíny Bertrams DW - fotografie dílů

trislozkove-nerezove-kominy-koleno.jpg, 21kB trislozkove-nerezove-kominy-ukonceni.jpg, 27kB trislozkove-nerezove-kominy-t-kus.jpg, 56kB trislozkove-nerezove-kominy-trubka.jpg, 38kB