Bertrams CAMINO – ocelové kouřovody

Bertrams CAMINO – ocelové kouřovody

Řada CAMINO jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva. Jsou vyrobené z černého plechu o tloušťce 2mm a jsou tedy velmi odolné. Ocelové kouřovody se hodí hlavně jako odvod spalin ke krbovým kamnům a to z důvodu jejich pěkného vzhledu. Jsou lakovány černým nebo antracitovým kvalitním senothermním lakem a výborně se hodí právě do interiérů, kde bývají krbová kamna. Ocelové kouřovody nabízíme od průměru 120mm až do průměru 200mm.
Pokud potřebujete nerezové kouřovody a potřebujete poradit nebo udělat kalkulaci, tak nás kontaktujte. Rádi Vám poradíme s výberem kouřovodu, odpovíme na Vaše dotazy, nebo spocítáme cenovou kalkulaci.
Díly řady Camino jsou balené ve folii a pětivrstvém kartonu, aby se zabránilo poškození laku během dopravy. K obou barvám můžeme dodat sprej pro případnou opravu laku, pokud při montáži bude nutné některý díl zakrátit. V tomto sortimentu jsou dodávany i redukce. Pokud zákazník potřebuje redukci, která není v nabídce, můžeme vyrobit nerezovou a nastříkat příslušnou barvou.

Technická dokumentace